DEZINFEKČNÍ PĚNA A EMULZE

Dezinfekční pěna či emulze určená k mytí a dezinfekci pokožky. Jedná se o rychlé a praktické ošetření kůže na rukou nebo nohou. Obsahuje tenzidy a antimikrobiální látky, neucpává póry a má výrazný deodorační účinek (ihned odstraňuje nepříjemný zápach). Prostředky jsou vhodné na cesty, do domácnosti i zaměstnání.

Vyberte si z nabídky kvalitních dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů na ruce a nohy (desinfekční pěna RUBBERMAID - 50 ml sprej do kapsy, dezinfekce ve spreji RUBBERMAID - 550 ml, dezinfekční emulze VIRUNYL - 250 ml)

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete poradit s výběrem dezinfekční pěny? Kontaktujte specialisty na dezinfekci!

Dezinfekční pěna a emulze,
desinfekce na ruce a nohy

Mycí a dezinfekční EMULZE VIRUNYL - 250ML s obsahem zvlhčujících a regeneračních přísad s širokým dezinfekčním záběrem. Emulse je vyvinuta pro citlivou a jemnou pokožku (intimní oblasti, ruce, nohy) v situacích, kdy není možné použít vodu a mýdlo. Dezinfekční emulze má vynikající mycí účinek, jemnou parfemaci a vytváří přirozený ochranný povlak pokožky. EMULSE VIRUNYL nevysušuje ani nedráždí.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně MRSA, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ při koncentraci 100% a expozici 3 minuty.

Koncentrát nemá předepsán žádný výstražný symbol. Je bez barvy s jemnou a příjemnou parfemací.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (doza 250ML s rozprašovačem)
Dostupnost: výroba prostředku RUBBERMAID - 550ML byla ukončena, zboží již NENÍ dostupné. Doporučujeme objednat RUBBERMAID 50ML
DEZINFEKČNÍ EMULZE VIRUNYL - 250ML
ks  
Cena: 149,- K
Cena s DPH: 180,- K
Dezinfekční pěna RUBBERMAID k mytí a dezinfekci rukou a nohou (na ruce a nohy). V krátkém čase zabije 99,99% všech známých bakterií včetně MRSA, VRE, Candida, Pseudomonas a řadu dalších patogenů. Obsahuje bambucké máslo KARITÉ s vitamínem E, které udržují pokožku vláčnou a podpoří regeneraci kůže a pokožky. Malé balení dezinfekční pěny vhodné na cesty a cestování se vejde nejenom do kabelky, ale i do kapsy, takže dezinfekční přípravek (prostředek, preparát) budete mít kdykoliv po ruce.

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg
Balení: 1 kus - balení 50 ml (dezinfekční pěna)
Dostupnost: zboží je skladem
DEZINFEKČNÍ PĚNA RUBBERMAID – 50 ML
ks  
Cena: 155,- K
Cena s DPH: 188,- K
Desinfekční pěna RUBBERMAID - 550ML určená k mytí a desinfekci nohou, rukou a pokožky. V krátkém čase zabije 99,99% bakterií, včetně MRSA, VRE, Candida, Pseudomonas, a odstraní nepříjemný zápach. Obsahuje vitamín E a KARITÉ což je bambucké máslo z plodů stromu SHEA, které podpoří regeneraci kůže a udrží pokožku vláčnou. Velké balení desinfekční pěny RUBBERMAID vhodné pro domácí použití a do zaměstnání (desinfekční pěna se osvědčila především k rychlému a účinnému mytí a desinfekci nohou).

Výrobce: RUBBERMAID, Luxemburg
Balení: 1 kus - balení 550 ml (desinfekční pěna na nohy, ruce a pokožku)
Dostupnost: výroba prostředku RUBBERMAID - 550ML byla ukončena, zboží již NENÍ dostupné. Doporučujeme objednat RUBBERMAID 50ML
DESINFEKČNÍ PĚNA RUBBERMAID - 550ML
ks  
Cena: 300,- K
Cena s DPH: 363,- KMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.