Dvoustupňová dezinfekce

Dvoustupňová dezinfekce určená pro flexibilní, digestivní endoskopy nebo jejich části, které nelze sterilizovat. První stupeň desinfekce přístroje nebo pomůcky se provádí ihned po jejich použití přípravkem s virucidním účinkem, pak následuje mechanická očista a poté se provádí druhý stupeň dezinfekce desinfekčními přípravky se širším spektrem dezinfekční účinnosti (minimálně baktericidní, virucidní a fungicidní účinek na mikroskopické vláknité houby). O dvoustupňové desinfekci se vede zápis v deníku s datem přípravy pracovního roztoku, koncentrace a expozice.

Vyberte si z nabídky kvalitních dezinfekčních prostředků, přípravků a preparátů řady STÉRIDINE na dvoustupňovou dezinfekci (dvoustupňová desinfekce AMPHOLYSINE 4000 - 1L s vynikajícími mycími schopnostmi, kanystr koncentrátu AMPHOLYSINE 4000 - 5L do 1250 litrů vody).

Naší specialitou je tuhý dezinfekční gel DYNACIDE PA - 60,5 gramů, který po smíchání s vodou vygeneruje účinnou kyselinu peroctovou, která se po 10 hodinách promění prakticky v neškodnou vodu a kyslík. Chraňte životní prostředí a kupte si ekonomické balení DYNACIDE PA - krabice 30 sáčků.

Prodáváme dezinfekce homologované Ministerstvem zdravotnictví ČR, opatřené bezpečnostními listy v českém jazyce, podle mezinárodní směrnice REACH. Chcete pomoci s výběrem plošné dezinfekce? Kontaktujte nás!

Nabídka dvoustupňové dezinfekce,
dvoustupňová desinfekce

Dvoustupňová desinfekce AMPHOLYSINE 4000 na bázi betainů s malým obsahem oligomerů určená jako I.stupeň desinfekce chirurgických nástrojů, přístrojů, pomůcek a instrumentária. Desinfekce má vynikající mycí schopnosti a odbourává i tu nejvyšší biologickou zátěž. Působí rychle a efektivně, doporučená expozice je pouze 5 minut.

Desinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně MRSA, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ včetně HIV, PRV-Aujezskyho nemoci, hepatitidy B a C při koncentraci 0,4% a expozici 5 minut.

Desinfekce obsahuje inhibitor koroze, mycí složky a povrchově aktivní látky, nepáchne.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (flakon 1 litr s dávkovačem)
Dostupnost: výroba AMPHOLYSINE byla ukončena, zboží již NENÍ dostupné. Doporučujeme objednat BACTINYL SLI-1L
DVOUSTUPŇOVÁ DESINFEKCE AMPHOLYSINE 4000 - 1L
ks  
Cena: 508,- K
Cena s DPH: 615,- K
Dvoustupňová dezinfekce AMPHOLYSINE 4000 na bázi betainů s malým obsahem oligomerů určená jako I.stupeň dezinfekce chirurgických nástrojů, přístrojů, pomůcek a instrumentária. Působí rychle a efektivně, doporučená expozice je pouze 5 minut. Dezinfekce má vynikající mycí schopnosti a odbourává i tu nejvyšší biologickou zátěž.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ včetně MRSA, FUNGICIDNÍ a VIRUCIDNÍ včetně HIV, PRV-Aujezskyho nemoci, hepatitidy B a C při koncentraci 0,4% a expozici 5 minut.

Dezinfekce obsahuje inhibitor koroze, mycí složky a povrchově aktivní látky, nepáchne.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (kanystr 5 litrů)
Dostupnost: výroba AMPHOLYSINE byla ukončena, zboží již NENÍ dostupné. Doporučujeme objednat BACTINYL SLI-5L
DVOUSTUPŇOVÁ DEZINFEKCE AMPHOLYSINE 4000 - 5L
ks  
Cena: 1 765,- K
Cena s DPH: 2 136,- K
Dvoustupňová desinfekce DYNACIDE na bázi kyseliny peroctové určená jako II.stupeň desinfekce termolabilních (citlivých na teplo) přístrojů a pomůcek ke sterilizaci za studena. Sama neobsahuje kyselinu peroctovou, vygeneruje do 10 minut až po smíchání prášku s vodou. Roztok je aktivní po dobu 10 hodin, potom začíná slábnout a mění se v neškodnou kyselinu octovou, kyslík a vodu, které neohrožují životní prostředí.

Desinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ, MYKOBAKTERICIDNÍ, TUBERKULOCIDNÍ a SPORICIDNÍ při koncentraci 1,21% a expozici 15 minut.

Desinfekce obsahuje inhibitor koroze a povrchově aktivní látky, je bez zápachu a není parfémována.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (sáček 60,5 gramů)
Dostupnost: výroba DYNACIDE byla ukončena, zboží již NENÍ dostupné. Doporučujeme objednat BACTINYL 5M PE - 5L
DVOUSTUPŇOVÁ DESINFEKCE DYNACIDE PA 60,5 G
ks  
Cena: 44,- K
Cena s DPH: 53,- K
Dvoustupňová dezinfekce DYNACIDE na bázi kyseliny peroctové určená jako II.stupeň dezinfekce chirurgických přístrojů, pomůcek a prostředků citlivých na teplo k tzv. sterilizaci za studena. Neobsahuje kyselinu peroctovou, ta se vygeneruje do 10 minut až po smíchání prášku s vodou. Roztok je aktivní po dobu 10 hodin. Pak začíná slábnout a mění se v neškodnou kyselinu octovou, kyslík a vodu, které neohrožují životní prostředí.

Dezinfekční účinnost: BAKTERICIDNÍ, FUNGICIDNÍ, VIRUCIDNÍ, MYKOBAKTERICIDNÍ, TUBERKULOCIDNÍ a SPORICIDNÍ při koncentraci 1,21% a expozici 15 minut.

Dezinfekce obsahuje inhibitor koroze a povrchově aktivní látky. Je bez zápachu a není parfénovaná.

Výrobce: Laboratoires STÉRIDINE, Francie
Balení: 1 kus (krabice 30 sáčků)
Dostupnost: výroba DYNACIDE byla ukončena, zboží již NENÍ dostupné. Doporučujeme objednat BACTINYL 5M PE - 5L
DVOUSTUPŇOVÁ DEZINFEKCE DYNACIDE PA - 30 sáčků
ks  
Cena: 1 320,- K
Cena s DPH: 1 597,- KMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.