Měření ABI indexu

Nabízíme speciální přístroj ABI 100 na současné měření kotníkových tlaků. ABI index je systém oscilometrického měření tlaků kotník/paže na všech čtyřech končetinách najednou. Měření trvá 1 minutu a je nebolestivé. K zápěstí a ke kotníkům se připojí snímací manžety, které provedou měření. Na konci dostane každý vyšetřený pacient záznam s výsledky.

ABI index je index kotníkových tlaků (ankle brachial pressure index). Stanovení ABI je základní neinvazivní diagnostická metoda k potvrzení nebo vyloučení chronické ischemické choroby dolních končetin.

ABI index měří průchodnost tepen dolních končetin. ABI index upozorňuje na příznaky ischemické choroby dolních končetin (ICHDK). Ischemická choroba dolních kočetin vzniká zanášením tepen dolních končetin a přináší riziko kardiovaskulárních onemocnění včetně infarktu myokardu nebo cévní mozkové příhody. ICHDK je porucha prokrvení nohou a tímto onemocněním trpí až desetina české populace.

Screeningové vyšetření ICHDK
ABI systémem BOSO

Praktické využití ABI systému při měření průchodnosti tepen

BOSO ABI 100 (přístroj pro měření kotníkových tlaků) umožňuje současné měření krevního tlaku na všech čtyřech končetinách najednou. Přístroj měří hodnotu ABI indexu, který označuje průchodnost tepen dolních končetin a upozorňuje na příznaky ischemické choroby dolních končetin (ICHDK).

Výrobce: BOSO (BOSCH and SOHN) Germany
Balení: 1 kus - kompletní sada ABI 100 (měření kotníkových tlaků)
Dostupnost: zboží je skladem
BOSO ABI 100 (měření kotníkových tlaků)
ks  
Cena: 49 000,- K
Cena s DPH: 59 290,- KMalý, dobře přenosný oxygenerátor OLIVE MINI
s akumulátorem


Diplom České marketingové společnosti


Garance ochrany spotřebitele


Školení, semináře


Revize, BTK dle zákona 268/2014 Sb.


Výstavy, konference


Generální partner

Česká pošta s.p. je generálním partnerem pro doručování balíků do firem a domácností po celé České republice.

Copyright © 1998 - 2017 KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.